heading_title

Lansinoh Sáčky na skladovanie materského mlieka


  • Výrobca:Lansinoh
  • Kód produktu: Lansinoh sáčky na skladovanie mlieka
  • Dostupnosť: Dostupnost do 2-3 dnů

  • 12,00€


Dostupné možnosti

Lansinoh Sáčky na skladovanie materského mlieka sú ideálnou pomôckou na uskladnenie odsatého materského mlieka do chladničky alebo mrazničky. Nová vylepšená vrchná časť sáčkov, ktorá vďaka odtrhávacej časti zabezpečuje maximálnu hygienu sa zároveň uzatvára dvojitým zip uzáverom. Posilnené bočné švy zaručujú ich pevnosť. Lansinoh sáčky sú predsterilizované, neobsahujú žiadne škodlivé látky ako ani BPA a BPS.

Dvojitý zip uzáver poskytuje ochranu pred vyliatím a zároveň slúži na jednoduchšie prelievanie mlieka do fľašky. Vo vrchnej časti si dokonca môžete zapísať dátum a množstvo uloženého mlieka.

Vrchná časť našich sáčkov má špeciálny tvar, ktorý umožňuje jednoduché prelievanie mlieka do fliaš pričom minimalizuje šancu na rozliatie. Nachádza sa tam tiež praktický štítok na zapisovanie objemu a dátumu odsávania.

Lansinoh Sáčky na skladovanie materského mlieka sú dodávané v praktickom balení, ktoré udržuje sáčky hygienicky čisté aj keď ste na cestách.

NOVINKA! Teraz môžete odsávať priamo do sáčkov na skladovanie materského mlieka s ktoroukoľvek Lansinoh odsávačkou. Uistite sa však, či Váš Lansinoh sáčik obsahuje biele a fialové kvety a bielu rovnú čiaru navrchu. Ak váš sáčik nemá tento design, nie je kompatibilný s odsávaním priamo do sáčku.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
×

Súhlasím so zasielaním newsletterov