heading_title

Tréningové nohavičky


  • Výrobca:Bamboolik
  • Kód produktu: Tréningové nohavičky
  • Dostupnosť: Dostupnost do 2-3 dnů

  • 24,11€


Dostupné možnosti
Tréningové nohavičky


Začínate s tréningom na nočník? Alebo už ste začali, ale ešte to nie je úplne ono a niečo ako istota na spanie alebo na dlhšie cesty autom by sa hodila?

Naše tréningové nohavičky môžete využiť ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých v tréningu na nočník. Ide len o to, čo vložíte vnútri do nohavičiek.


Ako to teda funguje?

Tréningové nohavičky Bamboolik sú nepromokavé. Takže prípadnú vlhkosť udržia iba pri zadku. Tréningové nohavičky Bamboolik majú okolo pása úplet. To znamená, že ich môžete jednoducho stiahnuť k členkom, posadiť dieťa na nočník a potom mu trenírky znova obliecť. Väčšie deti tento krok zvládnu bez problémov samy. A budú sa pri tom cítiť ako veľký chlapec/veľká dievča v skutočných trenírkach! V prípade nehody ale nemusíte celé trenírky stiahnuť až nadol a pretiahnuť cez nožičky (prípadne dieťa aj vyzuť). Túto výhodu oceníte najmä v chladnejšom počasí, ale aj keď je vonku teplo, je jednoduchšie rozopnúť patentky po stranách trenírok a trenírky aj s obsahom pretiahnuť medzi nôžkami, vymeniť savú vrstvu a znova obliecť. A môžete veselo pokračovať v nočníkovom tréningu. Do tréningových nohavičiek si podľa potreby pridávate savú vrstvu. Akú, pýtate sa?


Savá vrstva do tréningových nohavičiek:

Veľkou výhodou tréningových nohavičiek Bamboolik je, že do nich vložíte akúkoľvek vkladaciu plienku! Viď obrázky. Aj keď ste doteraz látkové plienky nepoužívali, určite máte doma niekoľko "klasických" štvorcových plienok. Pokojne ich môžete použiť! Do tréningových vložiek Bamboolik budú pasovať vkladacie plienky z akéhokoľvek plienkového systému. Jednoducho vkladačky vložíte do vrecka trenírok. Vrecko trenírok má elastický lem, takže vložená vkladačka sa nebude nikam posúvať.


Akú savú vrstvu použiť?

Ako sme už spomenuli, tréningové nohavičky môžete naplniť čímkoľvek. My odporúčame: Dlhú vkladaciu plienku, ak s tréningom na nočník iba začínate, pretože dlhá vkladacia plienka spoľahlivo udrží jedno močenie. Teda ak očakávate, že vaše dieťa by mohlo do trenírok pustiť plnú dávku, použite dlhú vkladaciu plienku. Krátku vkladaciu plienku, ak očakávate už len močenie. Toto riešenie odporúčame pre deti, ktoré v tréningu na nočník už ukazujú nejaký pokrok a skôr sa im stáva, že "nedobehnú", než že by pustili do trenírok plnú dávku. Pre väčšie deti (približne 3 roky a viac), u ktorých očakávate, že by mohli do trenírok pustiť celú "nálož", bude skvelo fungovať aj naša univerzálna extra savá vkladacia plienka a tréningové nohavičky veľkosti XL. DOPORUČENIE: Ak do tréningových nohavičiek používate Bamboolik DUO vkladacie plienky, vždy ich otočte bambusovou stranou smerom k pokožke dieťaťa, Stay Dry vrstvu schovajte do nohavičiek. Inak sa vaše dieťa bude cítiť v suchu, čo v tomto prípade skôr nechcete. Ak doma vkladacie pleny DUO (ani žiadne iné) ešte nemáte, odporúčame vám zaobstarať si do nohavičiek naše vkladacie plienky z bio-bavlny.


Výber veľkosti:

Môžete si vybrať zo troch veľkostí tréningových nohavičiek Bamboolik. Každú veľkosť nohavičiek si navyše môžete pomocou patentiek upraviť okolo pása aj okolo nožičiek do 3 rôznych pozícií. V tabuľke nižšie vidíte rozsah rozmerov pre každú veľkosť, v nenatiahnutom stave. Majte prosím na pamäti, že pas je veľmi elastický, a môže sa teda ešte viac natiahnuť.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
×

Súhlasím so zasielaním newsletterov