heading_title

Masážny olej na prsia


 • Výrobca:Nobilis Tilia
 • Kód produktu: Olej na masáž prsníkov
 • Dostupnosť: Dostupnost do 2-3 dnů

 • 7,83€
Chcete sa dokonale pripraviť na obdobie dojčenia a zvľášť na jeho začiatky?

Preto Vám odpoúčame tento olej na masáž prsníkov, ktorý vám pomôže zvládnuť prvé naliatie prsníkov, dokáže vás uvoľniť a zároveň vám podporí tvorbu mlieka po ťažkej noci, nedostatku spánku alebo pri prechodnom období zníženej tvorby mlieka. 

Uvoľnite sa behom dojčenia tak, aby z Vás bábätko cítilo kľud a vyrovnanosť. Táto zmes s BIO šípkovým olejom a rastlinným skvalanom slúži k podpore elasticity pokožky prníkov počas tehotenstva a pri pravidelnom ošetrení namáhanej pokožky prsníkov behom dojčenia.  Dodáva pokožke potrebnú výživu a podporuje jej pružnosť. Jemná masáž navodzuje pocit pohody a uvoľnenia a podporuje tvorbu materského mlieka. Je vhodný aj pre citlivú detskú pokožku.

na podporu tvorby mlieka môžete k umocneniu účinku pridať Čaj na podporu dojčenia 


Ako sa olej používa 

zaujmite pohodlnú polohu a masážny olej rozotrite na prsia, vyhnite sa pritom bradavke. Malými krúžkami jemne vmasírujte olej od okrajov prsníka smerom dostredu k dvorcu. 


Komu spraví radosť

Poteší, uvoľní a naladí všetky dojčiace mamičky. Svojím zložením je chodný aj pre jemnú detskú pokožku. Čaj na dojčenie, mám málo mlieka, ako podporiť tvorbu mlieka, ako podporiť množstvo mlieka, dieťatko pije málo, mám dostatok mlieka, odsajem málo mlieka, ako zistím či mám dostatok mlieka, dojčenie, kojenie 


Zmiernite pocity tlaku, ťažkosti a únavy v prsiach pri problémoch s retenciou mlieka či ďalších ťažkostiach sprevádzajúcich dojčenie. Zmes so špeciálnou zmesou éterických olejov upokojuje pokožku pŕs, pravidelná masáž potom prispieva k uvoľneniu hrčiek a zmierneniu tlaku v nich. Nevtieravá vôňa levandule, harmančeka a čajovníka upokojí nielen vašu myseľ, ale aj myseľ vášho bábätka.


Ako sa olej používa?

Zaujmite pohodlnú polohu a masážny olej rozotrite na prsník, vyhnite sa pritom bradavke. Malými krúživými pohybmi jemne vmasírujte olej od kraja prsníka dostredivo smerom ku dvorci. Pred ďalším dojčením celý prsník, alebo aspoň okolie bradavky, umyte. Vôňa oleja bábätkám nevadí, napriek tomu neodporúčame používať olej dlhodobo, aby mala vaša ratolesť možnosť cítiť prirodzenú vôňu matky a materského mlieka.

Zloženie


 • Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej v bio kvalitě)
 • Oenothera Biennis Oil (pupalkový rostlinný olej v bio kvalitě)
 • Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lékařské)
 • Melaleuca Alternifolia Leaf Oil (éterický olej Tea Tree, čajovníkový)
 • Anthemis Nobilis Flower Oil (éterický olej z květů heřmánku římského)
 • Limonene*
 • Linalool*. * - z přírodních éterických olejůNapísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
×

Súhlasím so zasielaním newsletterov