heading_title

Zásady ochrany osobných údajov


Zásady ochrany osobných údajov

Kto sme

Sme Be Woman s.r.o – .adresa našej webovej stránky je: www.bewoman.sk


Spoločnosť:

Be Woman, s.r.o.
Denešová 1108/81
040 23 Košice 

IČO: 53 619 161
DIČ: 2121435613
IČ DPH: SK 2121435613


Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice 1., Oddiel: Sro, Vložka č.: 51058/V

V prípade, ak máte akékoľvek otázky k tomuto dokumentu alebo použitiu svojich osobných údajov alebo si chcete uplatniť vaše práva popísané v tomto dokumente, nás môžete kontaktovať e-mailom na adrese osobneudaje@bewoman.sk  alebo písomne na adrese našej spoločnosti.

Aké osobné údaje získavame a prečo ich zbierame

SPRACOVÁVANÉ OSOBNÉ ÚDAJE


Spracovávame tieto osobné údaje v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane osobných údajov) (ďalej len "nariadenie č. 2016/679"):

- meno

- priezvisko

- ulica a číslo popisné

- poštové smerovacie číslo

- mesto

- štát

- telefónne číslo

- názov spoločnosti

- IČO

- DIČ

- IČ DPH

- e-mailová adresa

- IP adresa

Ďalej spracovávame tieto osobné údaje:

- Údaje z komunikácie medzi Be Woman s.r.o a zákazníkom
- Webové metriky a analytiky o správaní na internetovej stránke www.bewoman.sk


 ÚČELY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Spracovanie objednávky tovaru alebo služieb, objednaných prostredníctvom našej webovej stránky, telefonickej zákazníckej linky alebo prostredníctvom komunikácie so zákazníckou podporou prostredníctvom e-mailov a sociálnych sietí (kontakty nájdete v bode 5). Zákonným dôvodom je nevyhnutnosť pre splnenie náležitostí kúpnej zmluvy (účtovné doklady).


Komunikácia a zákaznícka podpora. Osobné údaje sú využívané za účelom komunikácie s vami. Môžeme vás napríklad kontaktovať z následujúcich dôvodov:


   - pripomenutie vášho tovaru v online košíku,

   - pomoc s dokončením vašej objednávky,

   - podanie informácie o aktuálnom stave vašej žiadosti, objednávky alebo reklamácie

   - získanie ďalších potrebných informácií 


Marketingové ponuky. V prípade, že ste súhlasili s odberom noviniek prostredníctvom e-mailu ("Newsletters") využívame vaše kontakty k zasielaniu reklamných, alebo obchodných oznámení. Jedná sa o spracovanie nasledujúcich údajov:

- meno

- priezvisko

- mesto

- e-mailová adresa

Súhlas s odoberaním Newsletters môžete vždy odmietnuť prostredníctvom odkazu pre odhlásenie, ktorý sa nachádza v každom e-maile. Odhlásiť sa z odberu môžete tiež priamo kontaktovaním našej spoločnosti.


Komentáre

Keď návštevníci webu zanechávajú na stránke komentáre, zbierame údaje, ktoré sú zobrazené vo formulári komentára a taktiež IP adresu používateľov a user-agent prehliadača z dôvodu ochrany proti spamu.

Anonymizovaný reťazec vytvorený z vašej e-mailovej adresy (nazývaný aj hash) môže byť poskytnutý službe Gravatar pre overenie, či ju používate. Zásady ochrany osobných údajov služby Gravatar nájdete na: https://automattic.com/privacy/. Po schválení vášho komentára bude vaša profilová fotografia verejne zobrazená spolu s obsahom vášho komentára.

Multimédiá


Pri nahrávaní obrázkov na webovú stránku by ste sa mali vyhnúť nahrávaniu obrázkov s EXIF GPS údajmi o polohe. Návštevníci webu môžu stiahnuť a zobraziť akékoľvek údaje o polohe z obrázkov.

Súbory cookies

viz.: Nakládanie s cookies

Analytika | S kým zdieľame vaše údaje

V súlade s príslušnými ustanoveniami zákona o ochrane osobných údajov spracúva osobné údaje kupujúceho na účely plnenia si povinností z kúpnej zmluvy  (spracovanie objednávky, odoslanie tovaru, platba a pod. ) prostredníctvom týchto sprostredkovateľov:


  • Slovenská pošta, a.s., Partizánska cesta 9, 975 99 Banská Bystrica, IČO: 36 631 124, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Oddiel Sa, Vložka č.803/S www.posta.sk


Vaše osobné údaje majú k dispozícii niektorí naši dodávatelia, ktorí ich spracúvajú pre nás tak, aby bolo možné dané služby pre Vás poskytovať.

  • Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Írsko /Google AdWords, Google Analytics/

  • Facebook Ireland Ltd. 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour Dublin 2, Írsko

Ako dlho uchovávame vaše údaje


Pri pridávaní komentára, komentár a jeho metaúdaje sú uchovávané oddelene. Vďaka tomu vieme automaticky rozpoznať a schváliť akékoľvek súvisiace komentáre bez toho, aby museli byť podržané na moderáciu.

Pre používateľov, ktorí sa zaregistrujú na našich webových stránkach (ak takí existujú), ukladáme aj osobné údaje, ktoré poskytujú, do ich užívateľského profilu. Všetci používatelia môžu kedykoľvek zobraziť, upraviť alebo odstrániť svoje osobné údaje (okrem zmeny používateľského). Správcovia webových stránok tiež môžu zobraziť a upraviť tieto informácie.

Aké práva máte nad svojimi údajmi

Ak na tejto webovej stránke máte účet, alebo ste tu pridali komentár, môžete požiadať o export vašich osobných údajov, ktoré o vás ukladáme, vrátane údajov, ktoré ste nám poskytli. Môžete tak isto požiadať o vymazanie osobných údajov. To sa ale netýka údajov, ktoré o vás musíme uchovávať z administratívnych, právnych alebo bezpečnostných dôvodov.
×

Súhlasím so zasielaním newsletterov