heading_title

Medela odsávačka mlieka elektrická double Swing Maxi™ NEW


 • Výrobca:Medela
 • Kód produktu: K101041615
 • Dostupnosť: Dostupnost do 2-3 dnů

 • 190,00€
MEDELA Odsávačka mlieka elektrická double Swing Maxi™ NEW

Medela ponúka obľúbenému Swing Maxi Flex™ moderného nástupcu so štýlovým dizajnom. Nová odsávačka Swing Maxi™ je kompaktná a ľahko použiteľná elektrická odsávačka na dva prsníky, ktorá rýchlo zapadne do vášho života. S integrovanou batériou, ktorá dokáže zvládnuť až 6 odsávacích cyklov na jedno plné nabitie, ste ešte flexibilnejšia ako doteraz. A naďalej budete ťažiť z výhod technológie Medela Flex™, ktorá vám poskytne flexibilitu a pohodlné a efektívne odsávanie, aké si zaslúžite.

Je možné odsávanie z jedného prsníka skrátením hadičky (zastrčením nepoužívaného konca hadičky do pevného plastového stredu).


Viac mlieka. Viac slobody. Viac času pre vás.

Viac mlieka za kratší čas

Rovnako ako jej predchodca Swing Maxi Flex™, nová odsávačka Swing Maxi™ je elektrická odsávačka mlieka na dva prsníky, pomocou ktorej môžete odsávať z oboch prsníkov súčasne, teda dvakrát rýchlejšie, než pri odsávaní z každého prsníka zvlášť. Okrem toho bolo preukázané, že odsávanie z oboch prsníkov súčasne produkuje až o 18 % viac materského mlieka1.

Technológia 2-Phase Expression™

Pri dojčení dojčatá najprv sajú krátkymi a rýchlymi pohybmi, aby spustili tok mlieka. Akonáhle mlieko začne tiecť, dieťa prispôsobí svoje sanie pomalšiemu individuálnemu rytmu, aby mohlo piť. Technológia Medela 2-Phase Expression™ (technológia 2-fázového odsávania) napodobňuje prirodzené rytmy satia dieťaťa - najprv rýchlo stimuluje tok mlieka a potom spomalí a prejde do hlbšieho a pomalšieho odsávania, aby sa zaistil optimálny tok mlieka.

Prsný nadstavec PersonalFit Flex™

Vďaka uhlu roztvorenia 105°, mäkkému okraju a oválnemu tvaru pre lepšie priľnutie vyvíja prsný nadstavec PersonalFit Flex™ menší tlak na mliečne kanáliky než tradičné 90° prsné nadstavce. Umožňuje efektívnejšie a pohodlnejšie odsávanie. Viac pohodlia pre vás a až o 11 % viac mlieka pre vaše dieťa - klinicky overené4. V balení nájdete prsné nadstavce v dvoch veľkostiach: 21 mm (veľkosť S) a 24 mm (veľkosť M).

Odsávajte kdekoľvek, aj keď v blízkosti nie je žiadna elektrická zásuvka

Vďaka najmodernejšiemu portu USB-C je možné vstavanú batériu nabiť rýchlejšie než klasickým portom micro-USB a pri plnom nabití môžete odsávať až šesťkrát!

Intuitívne a jednoduché ovládanie

Swing Maxi™ NEW má deväť stupňov intenzity vákua, ktoré môžete vybrať a ovládať pomocou štyroch ľahko použiteľných tlačidiel. Zostavovanie a čistenie double elektrickej odsávačky Swing Maxi™, ktorá sa skladá len z niekoľkých častí, je teraz naozaj hračkou!

Kratšia stimulačná fáza

V štúdiách využívajúcich dvojfázovú technológiu5-9 sa zistilo, že prvé spustenie mlieka býva medzi 1. až 2. minútou, čo je dlhšie, než dosiahne batoľa10 pri dojčení. V podmienkach výskumu však býva táto doba dlhšia, než v uvoľnenom domácom prostredí11. Zároveň sa prvé spustenie mlieka obvykle zrýchli pri opakovanom odsávaní12 (pravdepodobne kvôli úprave reflexu spustení mlieka). Ukázalo sa, že čas do prvého spustenia mlieka je s novým 105° prsným nadstavcom rýchlejší, pričom u 90 % matiek sa mlieko spustí do 2 minút.9 

Trvanie stimulačnej fázy u Swing Maxi™ NEW bolo skrátené na jednu minútu, aby:

 • lepšie odrážalo fyziológiu odsávania mlieka
 • sa znížilo riziko, že mlieko nebude optimálne odsaté počas prvého spustenia mlieka
 • sa optimalizovala doba odsávania

Výhody double odsávačky Swing Maxi™ NEW

 • Obojstranné odsávanie - až o 18 % viac mlieka za kratší dobu1
 • Technológia 2-Phase-Expression® napodobňuje prirodzený rytmus sania vášho dieťaťa2,3
 • Prsný nadstavec PersonalFit Flex™ pre väčšie pohodlie a o 11 % viac mlieka 4. Vrátane 2 veľkostí (S - 21 mm, M - 24 mm)
 • Ešte flexibilnejšie použitie: Integrovaná batéria až pre 6 odsávacích cyklov na jedno úplné nabitie
 • Rýchlejšie nabíjanie vďaka pripojeniu USB-C (v porovnaní s pripojením micro-USB)
 • Jednoduché použitie: Intuitívne užívateľské rozhranie so 4 tlačidlami a 9 stupňami intenzity vákua
 • Ľahko sa skladá a čistí vďaka niekoľkým častiam
 • Výrazne tichšia než predchádzajúce generácie odsávačiek: iba 45 dB pri najvyššej úrovni vákua
 • Uzavretý systém, ktorý zabraňuje vstupu materského mlieka do hadičky
 • Menej odpadu z balenia - udržateľnosť

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Štítky: medela, swing maxi flex, elektrická odsávačka mlieka, dojčenie, odsávanie mlieka

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov