heading_title

Bylinná zmes: Voňavý pôrod


 • Výrobca:Steamy
 • Kód produktu: B1VP
 • Dostupnosť: Dostupnost do 2-3 dnů

 • 3,59€


Dostupné možnosti
Bylinná zmes na vaginálnu náparku.


Bylinná zmes na vaginálnu napárku podľa receptúry pôrodnej babice Anny Kohutovej na uvoľnenie pôrodných ciest v prvom štádiu pôrodu, na celkovú harmonizáciu a podporu kontrakcií. Teplý odvar spolu s bylinnými výparmi pôsobí relaxačne, znižuje vnímanie bolesti v oblasti perinea a chráni pred rizikom poranenia hrádze.

Zloženie:

 • list maliníka obecného
 • vňať materinej dúšky obecnej
 • vňať kokošky pastúšky tobolky
 • list rozmarínu lekárskeho
 • železník lekársky (verbena)


Upozornenie: Odporúčame používať až po ukončení 38. týždňa tehotenstva. Neužívať vnútorne.

Trio veľkostí balenia:

 1. 1 vrecúško (28g) + 1 afirmácia
 2. 6 vrecúšok (168g) + 2 afirmácie
 3. 12 vrecúšok (336g) bez afirmácií (uzatvárateľné balenie)

Jednoduché použitie

Zmes je zabalená v kúpeľnom balíku, ktorý umožňuje jej použitie kdekoľvek. Bylinky si jednoducho vezmete so sebou k pôrodu, kde ich zalejete vodou z rýchlovarnej kanvice alebo ich uvaríte (závisí od možností pôrodnej sály). Bylinky krásne prevoňajú pôrodnú miestnosť a teplý vývar vám pomôže uvoľniť sa a sústrediť sa na narodenie vášho dieťaťa.

POZITÍVNE AFIRMACIE

V baleniach 1 a 6 kusov nájdete jednu z piatich pôvodných pôrodných afirmácií od Anny Kohutovej.

PREČO ANIČKA ZVOLILA TIETO BYLINKY?

Rozmarín bol mojou úplne prvou bylinkou, ktorú som začala používať priamo pri pôrode a bola mi odovzdaná mojou veľkou učiteľkou, pôrodnou babicou a bylinkárkou Marisou Alcalá. Táto bylinka uvoľňuje hladkú svalovinu, upokojuje, zmierňuje bolesti, prehrieva, má dezinfekčné účinky a prebúdza v nás silnú ženu.

Maliník je najznámejšou bylinkou odporúčanou už pred pôrodom, od 36. týždňa tehotenstva. Maliník stimuluje hladkú svalovinu maternice, zmäkčuje pôrodné cesty a znižuje riziko krvácania. Zmierňuje pôrodné bolesti a zlepšuje popôrodné zotavovanie, zmierňuje popôrodné kontrakcie, čistí maternicu a podporuje tvorbu mlieka.

Materina dúška - uvoľňuje kŕčovité sťahy maternice, zohrieva, mierni bolesti, posilňuje, má dezinfekčné, antibakteriálne účinky a zvyšuje tvorbu mlieka.

Kokoška pastúška tobolka - je harmonizujúcou bylinkou, patrí medzi najznámejšie bylinky, ktoré zastavujú krvácanie. V minulosti sa bez nej nezaobíde žiadna pôrodná baba. Na maternicu pôsobí tonizačne a podporuje sťahy maternice a zlepšuje návrat maternice do pôvodného stavu.

Verbena - železník lekársky - túto bylinku odporúča pôrodná asistentka I. Stadelmann už pred pôrodom na vyvolanie pôrodu. Verbena povzbudzuje hladkú svalovinu maternice a podnecuje maternicu k efektívnym kontrakciám. Verbena uvoľňuje napätie a zvyšuje koncentráciu na pôrod.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Súvisiace produkty

Štítky: steamy, vaginálna náparka, pôrod, bylinky a aromaterapia, harmonizácia, bylliná zmes na pôrod

×

Súhlasím so zasielaním newsletterov